Mzdová účetní

TE Kuřim - moderní závod 7 km severně od Brna je svým výrobním programem zaměřený na automobilový průmysl: konektory, kabeláže pro připojení AirBagu, palivových pump a vstřikování, pro hybridní a elektro vozy, pojistkové skříně, konektory s příslušenstvím pro xenonová světla. V ČR působíme přes 20 let. Máme více než 2.500 zaměstnanců. Hledáme nové kolegy do týmu.

Co budete dělat?

• Zpracovávat komplexní mzdovou agendu, nemocenské dávky, srážky z mezd, evidenční listy důchodového pojištění, roční zúčtování daní.
• Zpracovávat měsíční uzávěrky mezd.
• Kontrolovat docházkový systém v návaznosti na odpracovanou dobu a zajišťovat nápravná opatření.
• Spolupracovat s manažery jednotlivých oddělení, personálním oddělením a finanční účtárnou.
• Komunikovat se státními institucemi - zdravotními pojišťovnami, Správou sociálního zabezpečení, finančními úřady apod.
• Spolupracovat s kontrolními úřady.
• Provádět odvody pojistného a daní dle platné legislativy.
• Zpracovávat statistiky a analýzy pro potřeby společnosti a státních orgánů a institucí.
• Poskytovat mzdové poradenství pro zaměstnance.

Jaké jsou naše požadavky?

• SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
• Praxe na obdobné pozici min. 3 roky
• Znalost předpisů a zákonů souvisejících s prací mzdové účetní
• Pokročilá znalost anglického jazyka výhodou
• Pokročilá znalost práce na PC - MS Office (především MS Excel)
• Znalost SAP výhodou
• Velmi dobré komunikační dovednosti, proaktivní přístup a příjemné vystupování
• Samostatnost a schopnost organizovat si vlastní práci
• Pečlivost a zaměření na detail

A co vám nabízíme?

• Třináct výplat za rok – neříkejte, že se to v rodinném rozpočtu nepozná.
• Příspěvek na dojíždění - a to i pokud bydlíte za rohem. Čím dále bydlíte, tím více vám přispějeme, až 2500 Kč.
• Oběd za pár korun – v naší kantýně budete vybírat ze 4 druhů obědů, často máme ovoce. A zaměstnavatel přispívá na více než polovinu ceny jídla.
• Pružná pracovní doba - ráno v klidu zavezete děti do školky, případně vyrazíte odpoledne dříve za sportem, hodiny si můžete napracovat jindy.
• Týden dovolené a další volné dny navíc - užijte si svých pět týdnů dovolené! A navíc - svatba, narození dítěte, stěhování? U nás můžete čerpat další volné dny nad rámec zákoníku práce.
• Výhodně: wellness Kuřim, mobilní operátor – vyjednali jsme slevy pro naše zaměstnance u služeb, které každému přijdou vhod. A mnoho dalšího...

Kontakt

TE Connectivity
Silvie Rampouchová
K AMP 1293
664 34  Kuřim
Česká republika
Telefon: +420 725 999 726

Imagine the Awesome Possibilities

video
Přehrát video