Mistr pro moderní výrobu (až 48 000 Kč)

TE Kuřim - moderní závod 7 km severně od Brna je svým výrobním programem zaměřený na automobilový průmysl: konektory, kabeláže pro připojení AirBagu, palivových pump a vstřikování, pro hybridní a elektro vozy, pojistkové skříně, konektory s příslušenstvím pro xenonová světla. V ČR působíme přes 20 let. Máme více než 2.500 zaměstnanců. Hledáme nové kolegy do týmu.

Oddělení Stamping (lisovna kovů) dlouhodobě roste, a proto potřebujeme zdvojnásobit počet směnových mistrů. Několik jsme jich vychovali ze současných zaměstnanců, ovšem oceníme i „novou krev“ zvenčí. Přihlaste se, a staňte se součástí party angažovaných odborníků, kteří se navzájem podporují a konstruktivně řeší každodenní úkoly.

Co budete dělat?

- Organizovat výrobu na směně tak, aby zakázky byly vyrobeny podle plánu a ve správné kvalitě
- Koordinovat a vést cca 20 výrobních zaměstnanců (operátoři, seřizovači, manipulační pracovníci, inspektoři kvality)
- Komunikovat se zaměstnanci a zajišťovat jejich odborný růst i spokojenost
- Zajišťovat dodržování nastavených technologických procesů a procesů kvality
- Vyžadovat plnění pravidel bezpečnosti a ochrany zdraví při práci
- Navrhovat zlepšování procesů i spolupráce na směně

Co od vás očekáváme

- Prokazatelné zkušenosti s vedením lidí
- Zkušenost s výrobou pro vás bude velkou výhodou
- Dobré komunikační a organizační dovednosti
- Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu v pravidelném modelu 2 ranní směny (6:00-18:00) , 1 den volna, 2 noční směny (18:00-6:00) , 3 dny volna. Průměrný počet směn je 15 se stabilním rozvrhem na celý rok
- Znalost výrobních systémů SAP/Hydra nás potěší

Co vám nabízíme

- Kariéru v automotive výrobě – jak daleko/vysoko se dostanete záleží jen na vás
- Odborný růst jak v technologiích, tak i v procesech a informačních systémech
- Během zaškolení si vyzkoušíte všechny výrobní profese v oddělení a dostanete solidní podporu od spolupracovníků
- Nástupní základní měsíční mzdu od 38 000 Kč podle vašich zkušeností …
- … k tomu 13.mzda, bonus za produktivitu 1 500 Kč, příspěvek na dopravu (až 2 500 Kč měsíčně), příplatky za směny a víkendy (2 000 – 3 000 Kč)
- 5 týdnů dovolené
- Každoroční navyšování mzdy dle hodnocení vašeho pracovního chování & pracovních výsledků

Chcete vědět víc?

Volejte Víta Heinze na 725 999 726, nebo rovnou odpovězte na tento inzerát.

Kontakt

TE connectivity
Vít Heinz
Telefon: 725 999 726

Imagine the Awesome Possibilities

video
Přehrát video