Seřizovač průmyslových kamer a laserů (až 37 000 Kč)

TE Kuřim - moderní závod 7 km severně od Brna je svým výrobním programem zaměřený na automobilový průmysl: konektory, kabeláže pro připojení AirBagu, palivových pump a vstřikování, pro hybridní a elektro vozy, pojistkové skříně, konektory s příslušenstvím pro xenonová světla. V ČR působíme přes 20 let. Máme více než 2.500 zaměstnanců. Hledáme nové kolegy do týmu.

Oddělení Stamping (lisovna kovů) dlouhodobě roste, a proto potřebujeme posílit naše odborné profese. Umíme si odborníky vychovávat z našich operátorů, oceníme však i „novou krev“ zvenčí. Přihlaste se, a staňte se součástí party angažovaných odborníků, kteří se navzájem podporují a konstruktivně řeší každodenní úkoly. Technik kamer a laserů se stará o průmyslové kamery, které kontrolují kvalitu produkce a o lasery, které svařují ocelovou pásovinu při výrobě kontaktů.

Co budete dělat?

• Správa průmyslových kamer u výrobních zařízení (softwarové nastavování parametrů, opravy a údržba)
• Nastavení Vision senzorů, nastavení bodových svářeček, seřízení laserů
• Školení obslužného personálu, uvedení převzatých strojů do výroby
• Běžná a autonomní údržba zařízení

Co od vás očekáváme

• Vyučení v technickém / elektrotechnickém oboru vítáme
• Praxe v obdobné výrobě je výhodou
• Manuální zručnost
• Uživatelská znalost PC
• Základní orientace ve výkresové dokumentaci
• Zodpovědnost, pečlivost a aktivní přístup k práci
• Ochotu pracovat ve 12hodinových směnách v rytmu: ranní-ranní-volno-noční-noční-volno-volno-volno

Co vám nabízíme

• I když nemáte praxi na podobné profesi, vše vás naučíme
• Kariéru v automotive výrobě – jak daleko/vysoko se dostanete záleží jen na vás
• Odborný růst jak v technologiích, tak i v procesech a informačních systémech
• Nástupní základní měsíční mzdu 28 000 Kč - 32 000 Kč dle vašich zkušeností
• … k tomu 13.mzda, bonus za produktivitu 1 500 Kč, příspěvek na dopravu (až 2 500 Kč měsíčně), příplatky za směny a víkendy (cca 2 000 Kč)
• 5 týdnů dovolené
• Každoroční navyšování mzdy dle hodnocení vašeho pracovního chování & pracovních výsledků

Kontakt

TE connectivity
Vít Heinz
Telefon: 725 999 726

Imagine the Awesome Possibilities

video
Přehrát video