OBSLUHA AUTOMATICKÝCH LISŮ – až 26500 Kč, za nástup 30000 Kč

Proč u nás chcete pracovat?
Jsme největší světový výrobce a dodavatel konektivity v automobilovém průmyslu!
Máme pro Vás práci v moderních výrobních prostorech.
Najdete nás sedm kilometrů od Brna. Z královopolského nádraží je to jen půlhodina autobusem nebo 10 minut autem.
Můžete využít i firemního autobusu z centra Brna nebo Řečkovic. Skvělá dopravní dostupnost pro Blanensko, Bystřicko, Boskovicko a Tišnovsko.

Proč se přijít podívat?

Naše lisovna roste a nabízí rychlý kariérní růst pro šikovné. Brzy se z operátora můžete vypracovat na Seřizovače Juniora a na Seřizovače. Pošlete nám životopis, domluvte si schůzku a přijďte se přesvědčit.

Co budete dělat?

• obsluhovat automatické lisy na výrobu kontaktů pro automobily světových značek
• vizuálně kontrolovat kvalitu výrobků
• spolupracovat se seřizovačem a nástrojařem

Co bychom od vás chtěli?

• manuální zručnost a pečlivost
• zodpovědnost a pracovní nadšení
• dobrý zdravotní stav
• schopnost odpracovat měsíčně asi patnáct 12hodinových směn
(střídají se 2 dny ranní, 1 den volno, 2 dny noční, 3 dny volno)
• práce je vhodná i pro absolventy – rádi vás zaučíme

Co od nás dostanete?

• Pro nástupy od 1.4.2021 náborový příspěvek 30 000 Kč.
• nástupní mzdu až 26 500 Kč

Z čeho se skládá nástupní mzda?
• základní mzda (21 100 Kč měsíčně)
• příplatky za směnnost (1 500 Kč měsíčně)
• bonus za docházku a kvalitně odvedenou práci (1 500 Kč měsíčně)
• 13. plat
• příspěvek na dopravu (podle vzdálenosti až 2 500 Kč měsíčně)

A k tomu ještě přidáváme:
• 5 týdnů dovolené
• chutné jídlo v naší kantýně za pouhých 30 Kč
• příspěvek na penzijní pojištění
• MultiSport karta
• odměnu za každého zaměstnance, kterého k nám přivedete
• a další bonusy, která vám rádi představíme osobně

Co dál?

Pošlete životopis, pár informací o sobě (předchozí zkušenosti, vzdělání, vaše očekávání).

Jak proběhne kontakt z naší strany a pozvánka na výběrové řízení?

1. Telefonicky vás kontaktujeme a zodpovíme vám
jakékoliv otázky o naší společnosti.
2. V rámci výběrového řízení otestujeme vaše základní předpoklady
k práci, prohlédnete si naši společnost a výrobní prostředí.
3. Následující den vám sdělíme výsledky.
4. Možnost nástupu do cca 2 týdnů od přijetí.

Kontakt

TE connectivity
Vít Heinz
Telefon: 725 999 726

Imagine the Awesome Possibilities

video
Přehrát video