Placená stáž v oddělení Procesního Engineeringu

TE Kuřim - moderní závod 7 km severně od Brna je svým výrobním programem zaměřený na automobilový průmysl: konektory, kabeláže pro připojení AirBagu, palivových pump a vstřikování, pro hybridní a elektro vozy, pojistkové skříně, konektory s příslušenstvím pro xenonová světla. V ČR působíme přes 20 let. Máme více než 2.500 zaměstnanců. Hledáme nové kolegy do týmu.

Co budete dělat?

• Převážně kancelářská práce (85%), částečně ve výrobě (15%)
• Vkládání dat do systému
• Vytváření analýz v MS Excelu
• Administrativa požadované dokumentace
• Zakládání dokumentů
• Tvorba standardních pokynů
• Měření a příprava měřicích reportů

Co požadujeme?

• studující vysokoškolák technického směru
• znalost MS Excelu
• pečlivost, odpovědnost, flexibilita
• ochota pracovat v rozsahu min. 2 dní v týdnu

Co nabízíme?

• získáte praxi a zkušenosti v mezinárodní společnosti
• budete se učit v početném týmu zkušených kolegů
• dlouhodobou brigádu a možnost zaměstnání po ukončení VŠ
• příspěvek na dojíždění
• příspěvek na stravování

Kontakt

TE connectivity
Lucie Kusáková

Imagine the Awesome Possibilities

video
Přehrát video