Skladník - Náborový příspěvek 30.000 Kč

Proč u nás chcete pracovat?
Jsme největší světový výrobce a dodavatel konektivity v automobilovém průmyslu!
Máme pro Vás práci v moderních výrobních prostorech.
Najdete nás sedm kilometrů od Brna. Z královopolského nádraží je to jen půlhodina autobusem nebo 10 minut autem.
Skvělá dopravní dostupnost pro Blanensko, Bystřicko, Boskovicko a Tišnovsko.

Úspěch není cíl, je to cesta. A nám se na té naší daří čím dál tím víc.
Proto do naší moderní pobočky v Kuřimi hledáme nové kolegy. Pošlete nám životopis a domluvte si schůzku.

Co budete dělat?

• Zodpovídat za nakládky a procesy na expedici
• Včas nakládat materiál na náš sklad v Pohořelicích
• Včas vykládat materiál od dodavatelů
• Spolupracovat s mistrem, popř. zástupcem mistra a plnit jimi zadané úkoly
• Informovat vedoucího skladu o nefunkčnosti a poškození veškerých skladových zařízení
• Zodpovídat za správný stav materiálu a komponentů ve výrobním skladu při výkonu vlastní činnosti a za manipulaci s nimi
• Kontrolovat přidělené zařízení a co nejefektivněji snižovat chybné manipulace s materiálem, komponenty a hotovými výrobky
• Výpomoc při konsolidaci a vyskladnění materiálu
• Dodržovat pracovní postupy podle skladové příručky a dodržovat standardy 5S+1
• Udržovat pořádek v KLT rohu

Co bychom od Vás chtěli?

• Ukončené SOU/SŠ vzdělání
• Ochota pracovat na 12hod směny v nepřetržitém provozu
• PC uživatelsky
• Manuální zručnost
• Zodpovědnost, pečlivost a aktivní přístup k práci
• Znalost AJ/NJ výhodou
• Znalost SAP system výhodou
• Praxe alespoň 1 rok na obdobné pozici výhodou

Za Vaši práci dostanete:

• Nástupní mzda včetně příplatků 24.900 Kč nebo vyšší
• Příplatky za směnnost a širokou škálu finančních benefitů (příspěvek na dojíždění až 2.500 Kč, bonus za produktivitu až 1.500 Kč měsíčně, 13. plat)
• Stabilní zaměstnání s perspektivou růstu
• 5 týdnů dovolené
• Závodní dotované stravování
• Příspěvek na penzijní pojištění
• Každoroční navyšování mzdy dle hodnocení Vašeho pracovního chování a pracovních výsledků

Co dál?

Pošlete životopis a pár informací o sobě (např. předchozí zkušenosti, vzdělání či Vaše očekávání).

Jak proběhne kontakt z naší strany a pozvánka na výběrové řízení?

1. Telefonicky Vás kontaktujeme a zodpovíme jakékoliv otázky
o naší společnosti či dané pozici.
2. V rámci výběrového řízení otestujeme Vaše základní předpoklady
k práci, představíme naši společnost a ukážeme Vám výrobní
prostředí.
3. Do týdne od pohovoru Vám sdělíme výsledky.
4. Možnost nástupu do cca 2 týdnů od přijetí.

Kontakt

TE connectivity
Karolína Mikšová
Telefon: +420 771 130 030

Imagine the Awesome Possibilities

video
Přehrát video