Mechanik pro stroje a zařízení_Náborový příspěvek 60.000,-Kč

TE CONNECTIVITY - kdo jsme?

Jsme světový lídr v oblasti konektivity.
Patříme mezi nejinovativnější společnosti světa – 25% našich aktuálně vyráběných produktů bylo vyvinuto v posledních 3 letech.
Působíme v atraktivním a perspektivním oboru automotive.
Vytváříme příležitosti pro studenty a absolventy.
Díky mezinárodnímu prostředí využíváme jazyky a cestujeme.
Podporujeme interní kariérní růst a profesní rozvoj.
Máme zkušené odborníky, u nás je od koho se učit.
Už pětkrát po sobě jsme byli zařazeni Institutem Etisphere mezi 124 nejetičtějších světových firem.

Stručný popis pracovní pozice:

• Opravy a preventivní údržba strojů a přístrojů spadajících pod provozy zahrnující obě lisovny, galvanovnu a nástrojárnu, nebo s nimi související.
• Výměny mechanických částí strojů , jejich modifikace a nákup.
• Vedení a správa náhradních dílů v SAP
• Proškolení nových zaměstnanců.
• Doplňování skladu náhradních dílů pro výše uvedené stroje a přístroje.
• Zajištění čistoty na pracovišti a v přilehlých prostorách
• Stěhování a zapojování strojů na energie

Požadujeme:

• SOU / SŠ technického směru
• Praxi na obdobné pozici nebo praxi ve výrobě (min. 2 roky)
• Základní znalost čtení výkresové dokumentace
• Manuální zručnost
• Základní znalost MS Office (Excel, Outlook)

Co nabízíme:

• Možnost okamžitého nástupu
• Zázemí stabilní, mezinárodní společnosti s dobrým jménem na trhu
• Příjemný kolektiv a pracovní prostředí
• Práce ve směnovém modelu
• Měsíční výkonnostní bonus
• 13. Plat
• Příspěvek na závodní stravování
• 5 týdnů dovolené
• Další benefity

Kontakt

TE connectivity
Lucie Kusáková

Imagine the Awesome Possibilities

video
Přehrát video