Quality Assurance Support

Poohlížíte se po novém zaměstnání a přemýšlíte, kde se dále rozvíjet?
Nabízíme zázemí moderní technologické společnosti a to jen 10 min za Brnem.

Staňte se expertem v oblasti kvality!

Poohlížíte se po brigádě a přemýšlíte, kde se dále rozvíjet? Nabízíme zázemí moderní dynamické společnosti působící v automotive a to jen 10 min za Brnem. Buďte součástí týmu vyrábějící součásti pro nové generace automobilů!

Co Vás čeká?

- Podpora inženýrů kvality s vyšetřováním kořenových příčin reklamací a problémů ve výrobě
- Podpora inženýrů kvality při provádění analýz na kusech z výroby
- Podpora inženýrů kvality při tvorbě reportů
- Podpora inženýrů kvality při aktualizaci procesní dokumentace: plány kontroly kvality (QIP), vizuální pomůcky (katalogy poruch), pokyny k třídění

Co požadujeme?

- Student vysoké školy
- Ideálně docházka 4 dny v týdnu, minimálně však 3 dny v týdnu
- Znalost čtení výkresů
- Povědomí o nástrojích kvality (5 WHY, Ishikawa, 8D) výhodou
- Znalost práce na počítači (MS Office)
- Dobré komunikační dovednosti
- Zaměření na detail
- analytické schopnosti
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni

U nás se máte opravdu na co těšit:

- nástupní mzda 150 Kč/hod, po zapracování až 180 Kč/hod
- získáte znalosti a zkušenosti v nadnárodní společnosti
- Rozšíření praktických zkušeností z Automotive průmyslu na kvalitě
budete se učit od zkušených kolegů
- dlouhodobá spolupráce a možnost zaměstnání po ukončení studia
příspěvek na dojíždění
- příspěvek na stravování
- práce na DPČ se spolupracující agenturou

Kontakt

TE connectivity
Lucie Kusáková

Imagine the Awesome Possibilities

video
Přehrát video