Junior IT Analytik - Cyber Security (možnost 100% remote)

Popis pozice:

• identifikace bezpečnostních hrozeb,
• implementace ochranných opatření a reakce na případné incidenty v oblasti bezpečnosti informací,
• správa žádostí o přístup,
• analýza bezpečnostních dat a správa bezpečnostních kontrol,
• práce s ticketovacím systémem.

Co očekáváme od ideálního kandidáta:

• min. bakalářské vzdělání v oboru IT nebo příbuzném oboru,
• praxe na podobné pozici preferována,
• plynulá znalost ČJ a AJ,
• nadšení pro technologie a sledování nových bezpečnostních trendů,
• zkušenosti s hodnocením nových technologií, výběrem softwarových balíčků a "buy vs. build" analýzou.

Na co se v TE Connectivity můžete těšit:

• prostor pro profesní růst a rozvoj Vašich znalostí,
• možnost jak práce 100% z domova, tak z našich kanceláří v centru Brna,
• 5 týdnů dovolené,
• 13.plat,
• služební notebook a mobilní telefon,
• a spousty dalších benefitů jako jsou: MultiSport karta, wellness, výhodné tarify mobilních operátorů pro Vás i Vaši rodinu, příspěvek na stravování i penzijní spoření.

Kontakt

TE connectivity
Vanessa Škutková

Imagine the Awesome Possibilities

video
Přehrát video