OPERÁTOR či OPERÁTORKA VÝROBY BRIGÁDA 170 Kč/hod

Proč u nás chcete pracovat?
Jsme stabilní zaměstnavatel a i v současné době stále expandujeme!
TE Connectivity je největší světový výrobce a dodavatel konektivity v automobilovém průmyslu.
Máme pro Vás práci v moderním prostředí a to jen sedm kilometrů od Brna. Z královopolského nádraží je to jen půlhodina autobusem nebo 10 minut autem.
Skvělá dopravní dostupnost je k nám i pro Blanensko, Bystřicko, Boskovicko a Tišnovsko.

Museli jste kvůli epidemii koronaviru zastavit či omezit svou pracovní činnost? Chcete si přes léto přivydělat? Pojďte na brigádu do naší moderní pobočky v Kuřimi. Nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti, do práce operátora výroby vás rychle zaučíme. Nastoupit můžete klidně příští týden. A jestli u nás zůstanete jen do konce léta nebo na stálo? Je to jen na vás!

Co budete dělat?

• jednoduchou manuální práci – montáž kabelů a obsluhu výrobních strojů
• kontrolovat a balit hotové výrobky
• pracovat na směny (12ti hodinové směny, ranní a noční)

Co bychom od Vás chtěli?

• manuální zručnost a pečlivost
• zájem o práci a dodržování pracovní kázně
• práci ve směnném provozu včetně svátků a víkendů - 12ti hodinové směny
• věk nad 18 let a dobrý zdravotní stav

Co nabízíme?

• 170 Kč na hodinu + 10% příplatky za směnnost (noční, víkendy)
• bonus 7 000 Kč za 20 odpracovaných směn
• příspěvek na stravování v naší kantýně
• možnost plánování směn dle vašich preferencí
• příjemný kolektiv a čisté pracovní prostředí
• Práce na dohodu o DPČ se spolupracující agenturou

Tyco Electronics Czech je součástí mezinárodní společnosti TE Connectivity, největšího světového výrobce a dodavatele konektivity v automobilovém průmyslu. Vyrábíme konektory, kabeláže pro připojení airbagů, palivových pump, pro hybridní a elektrovozy, pojistkové skříně a konektory s příslušenstvím pro xenonová světla. V Česku máme 2 500 zaměstnanců a hledáme další kolegy.

Kde budete pracovat?

Najdete nás sedm kilometrů od Brna na adrese K AMP 1293, Kuřim. Z královopolského nádraží je to jen 15 minut přímým autobusem nebo 10 minut autem. Dopravu zajišťujeme i všem přilehlým lokalitám. Můžete využít i svozu z centra Brna nebo Řečkovic. Skvělá pracovní dostupnost i pro Blanensko, Bystřicko, Boskovicko a Tišnovsko.

Chcete u nás pracovat? Ozvěte se nám
⧫773 767 986 ⧫ nabor@te.com ⧫ te.jobs.cz/kurim

Kontakt

TE connectivity
Denisa Krkošková
Telefon: 773 767 986

Imagine the Awesome Possibilities

video
Přehrát video