OPERÁTOR/KA PLUS – MZDA AŽ 33 000 Kč, ZA NÁSTUP 30 000 Kč

Proč u nás chcete pracovat?
Jsme stabilní zaměstnavatel a i v současné době stále expandujeme!
TE Connectivity je největší světový výrobce a dodavatel konektivity v automobilovém průmyslu.
Máme pro Vás práci v moderním prostředí a to jen sedm kilometrů od Brna. Z královopolského nádraží je to jen půlhodina autobusem nebo 10 minut autem.
Skvělá dopravní dostupnost je k nám i pro Blanensko, Bystřicko, Boskovicko a Tišnovsko.

Odpovědět na pozici

Proč se přijít podívat?

Hledáte jistou práci na roky dopředu navíc v čistém a bezpečném prostředí výroby? Práci, kde vládne pohoda a je tým skvělých kolegyň a kolegů? Takhle to právě vypadá u nás v lisovně kovů, kde vyrábíme kontakty propojující celý svět. Zapomeňte na chaotické a znečištěné výrobní prostředí, u nás je to spíše chirurgický sál. Nacházíme se severně od Brna, v Kuřimi. Přímé autobusové spoje z okolních lokalit až před bránu a firemní autobus z Brna je samozřejmostí. Pojďme se na to tedy podívat zblízka!

Co budete dělat?

- Hlavní činností našich skvělých operátorek a operátorů je obsluha automatických lisů – jedná se o různorodou – fyzicky nenáročnou práci, která Vás bude bavit.
- Zodpovědný přístup je u nás důležitý, provádění pravidelných kontrol finálních výrobků a jednoduchá evidence základních parametrů Vám půjde od ruky – navíc při jakémkoliv problému za Vámi stojí silný tým – stálá podpora je tak samozřejmostí – táhneme za jeden provaz!
- Postupně Vás naučíme i pokročilejší operace jako je obsluha automatické bodové svářečky, přesnější nastavení zařízení a kontrolního systému (proto PLUS v názvu pozice :)
- Zakládáme si na čistém a bezpečném prostředí pro všechny naše zaměstnance. Proto je nutné udržovat pořádek na svém pracovišti – ať se tu prostě všichni cítíme fajn.

Co od nás dostanete?

- NÁBOROVÝ BONUS 30 000 Kč
- NÁSTUPNÍ MZDU až 33 000 Kč (ZÁKLAD OD 27 000 Kč+ PŘÍPLATEK ZA SMĚNNOST CCA. 2 500 Kč + BONUS ZA KVALITNĚ ODVEDENOU PRÁCI A DOCHÁZKU 1 500 Kč + PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU AŽ 2 500 Kč)
- FIREMNÍ AUTOBUS Z BRNA ZDARMA
- 5 TÝDNŮ DOVOLENÉ
- CHUTNÉ TEPLÉ JÍDLO V NAŠÍ KANTÝNĚ ZA POUHÝCH 30 KČ – NA VÝBĚR Z 8 JÍDEL (OBĚDY I VEČEŘE)
- PŘÍSPĚVEK NA PENZIJNÍ POJIŠTĚNÍ 4% ZE MZDY
- VÝHODNÉ VOLÁNÍ PRO CELOU RODINU
- MULTISPORT KARTA
- A MNOHÉ DALŠÍ BONUSY

Co bychom od vás chtěli?

- Pečlivost a základní manuální zručnost – nebudete nic montovat, ale bez šikovných rukou to taky nepůjde
- Ke všem našim zaměstnancům se chováme férově a velmi zodpovědně a chceme na oplátku, aby naši zaměstnanci takto brali svoji práci – to je spravedlivé, že?
- Pracujeme ve dvou směnném provozu. Jedná se o 12 hodinové směny (11hodin práce – 1h přestávka), denní a noční (směny se střídají takto: denní denní – volno – noční noční – volno volno volno). Spadají nám do toho i některé víkendové dny a svátky. Věděli jste, že máme firemní školku pro Vaše nejmenší přizpůsobenou právě našemu směnnému provozu? Jo, je to tak!
- A to nejdůležitější? Chceme Vás opravdu vše dobře naučit a za to na oplátku chceme Vaši snahu učit se novým věcem a chtít se zdokonalovat – my Vás za to výborně odměníme!

Co dál?

Pošlete životopis, pár informací o sobě (předchozí zkušenosti, vzdělání, vaše očekávání).

Jak proběhne kontakt z naší strany a pozvánka na osobní pohovor?

1. Telefonicky Vás kontaktujeme a zodpovíme Vaše
otázky o pozici a naší společnosti.
2. Při osobním pohovoru Vám podrobně vysvětlíme pracovní náplň a veškeré podmínky. Půjdete se i osobně podívat do výroby.
3. Následující den vám sdělíme výsledek.
4. Možnost nástupu do cca 2 týdnů od přijetí.

Kontakt

TE connectivity
Lukáš Pešta
Telefon: 778 969 057
Odpovědět na pozici Zpět na výpis pozic

Imagine the Awesome Possibilities

video
Přehrát video