Product Engineering Support – stáž

Proč u nás chcete pracovat?
Jsme stabilní zaměstnavatel a i v současné době stále expandujeme!
TE Connectivity je největší světový výrobce a dodavatel konektivity v automobilovém průmyslu.
Máme pro Vás práci v moderním prostředí a to jen sedm kilometrů od Brna. Z královopolského nádraží je to jen půlhodina autobusem nebo 10 minut autem.
Skvělá dopravní dostupnost je k nám i pro Blanensko, Bystřicko, Boskovicko a Tišnovsko.

Co budete dělat?

• Administrativní podpora oddělení produktového engineeringu a testovací laboratoře
• Zaměření na HEMS (Hybrid and Electric Mobility Solutions) – výpomoc s dokumentací (tvorba a aktualizace) produktů
• Práce v prostředí CAD CREO a PDM link CAD
• Znalost FMEA výhodou

Co požadujeme?

• Student/ka VŠ (strojní, případně elektro)
• znalost MS Office (Word, Excel, Powerpoint)
• znalost CAD CREO
• dobré komunikační a prezentační dovednosti
• angličtina min. B1, němčina výhodou
• spolehlivost, pečlivost, samostatnost, chuť se učit nové věci

Co nabízíme?

• získáte praxi a zkušenosti v mezinárodní společnosti
• budete se učit v početném týmu zkušených kolegů
• dlouhodobou brigádu a možnost zaměstnání po ukončení VŠ
• příspěvek na dojíždění
• příspěvek na stravování
• DPČ pod spolupracující agenturou

Kontakt

TE connectivity
Lucie Kusáková

Imagine the Awesome Possibilities

video
Přehrát video