STROJNÍ MECHANIK

Proč u nás chcete pracovat?
Jsme největší světový výrobce a dodavatel konektivity v automobilovém průmyslu!
Máme pro Vás práci v moderních výrobních prostorech s odpovídajícím zázemím.
Najdete nás sedm kilometrů od Brna. Z královopolského nádraží je to autobusem kousek, navíc můžete využívat svozový autobus, který vás pohodlně doveze na směnu i zpět.
Skvělá dopravní dostupnost pro Blanensko, Bystřicko, Boskovicko a Tišnovsko.

Odpovědět na pozici

náborový příspěvek 30.000 Kč

Do našeho oddělení ÚDRŽBY hledáme nové posily na pozici Strojního Mechanika, který se bude starat o celkovou údržbu strojů a strojního zařízení.

Co u nás budete dělat?

- Naše výroba se stále rozrůstá a obměňuje, a s tím přichází spousta nových strojů a zařízení, které právě Vy budete na daných odděleních zapojovat a zprovozňovat. Ještě před samotnou instalací je zapotřebí tým profíků z údržby včetně mechaniků, kteří zajistí bezproblémový přesun zařízení na dané místo.
- O stroje, co u nás již naplno vyrábí, budete pečovat, aby byly v TOP stavu, a to zejména prováděním pravidelné údržby dle harmonogramu
- Dojde-li k poruše, budete povolán s týmem na odstranění problému, aby opět vše jelo, jak má
- K opravám patří také spousta náhradních dílů. Budete se starat průběžně o jejich evidenci v systému SAP (to Vás samozřejmě naučíme)

Co od vás potřebujeme?

- SOU / SŠ technického směru
- Manuální zručnost
- Základní znalost čtení výkresové dokumentace
- Řidičský průkaz sk. B
- Základní znalost MS Office (Excel, Outlook)

Co máme my pro Vás?

- Atraktivní finanční ohodnocení s celou řadou bonusů (základní mzda dle zkušeností + zákonné směnové příplatky + příspěvek na dojíždění, + bonus za přítomnost a kvalitně odvedenou práci, + 5 týdnů dovolené, + stravování s příspěvkem v závodní jídelně)
- Stabilitu a zázemí mezinárodní úspěšné společnosti
- Čisté a moderní pracovní prostředí
- Práci v pravidelném směnovém provozu, kde se střídají 2 dny ranní směna, 1 den volno, 2 dny noční směna, 3 dny volno - průměrný měsíční počet směn je 15. Rozvrh je stabilní a je naplánován na celý rok dopředu.

Možná ještě nemáte mnoho pracovních zkušeností nebo jste zrovna skončili školu s technickým zaměřením? Určitě nám pošlete svůj životopis, zavoláme Vám a společně probereme možnosti.

Kontakt

TE connectivity
Lukáš Pešta
Telefon: 778 969 057
Odpovědět na pozici Zpět na výpis pozic

Imagine the Awesome Possibilities

video
Přehrát video