Programátor PLC / SW System Engineer

Naše společnost je největším světovým výrobcem a dodavatelem kabelové a konektorové techniky. Závod v Trutnově zaměstnává kolem 1300 zaměstnanců. Hlavním zaměřením je výroba komunikačních, síťových relé, speciálních konektorů a odporů, teplem smrštitelných ochranných a identifikačních prvků pro automobilový, letecký, elektrotechnický a zdravotnický průmysl.

TE Connectivity Trutnov s.r.o. patří k největším zaměstnavatelům v regionu a hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni :

Popis pracovní pozice:

• Programování řídících systémů jednoúčelových výrobních zařízení
• Programování robotů, kamerových, testovacích a jiných systémů
• Spolupráce při specifikaci nakupovaných elektrokomponent
• Spolupráce s pracovníky nástrojárny při oživování a ladění zařízení
• Tvorba návodů a podkladů pro certifikaci CE
• Komunikace s týmy v zahraničí

Co požadujeme:

• SŠ / VŠ vzdělání – elektro / IT
• Znalost programování PLC (Siemens-Simatic, Bechhoff…)
• Programování robotů, vision systémů, vizualizací, databází výhodou
• Analytické myšlení
• Komunikativní znalost anglického jazyka
• Zodpovědnost, pečlivost, samostatnost a flexibilita

Co nabízíme:

• Práci v dynamickém týmu orientovaném na výsledky
• Individuální přístup a prostor pro profesní růst
• Motivující finanční ohodnocení
• 13.mzdu
• GIP bonus
• 5 týdnů dovolené
• Odměnu za neabsenci
• Volitelný online systém benefitů
• Výhodné tarifní smlouvy s mobilním operátorem
• Dotované stravování
• Firemní kulturu založenou na otevřenosti a neformálních vztazích

Kontakt

TE connectivity
Jana Mills
Telefon: 228 880 265

Imagine the Awesome Possibilities

video
Přehrát video