Engineering Leader

Závod TE Connectivity Poříčí v Trutnově je součástí silné nadnárodní společnosti a je významným světovým výrobcem a dodavatelem teplem smrštitelných tub a identifikačních prvků. Že nevíte, co si pod tím představit? No třeba to, že naše ochranné tuby chrání kabely ve Vašem autě při každé jízdě do práce, obalují a chrání skoro 514 km kabelů v letadle při Vašem letu na dovolenou nebo třeba pomáhají chránit dráty Vašeho kávovaru, abyste si každé ráno mohli dopřát zasloužený šálek kávy.

Výroba v Poříčí jde s dobou, náš obor se neustále rozvíjí a rozšiřuje. Proto k současným 350 zaměstnancům aktuálně hledáme do BU APPLIANCES nového kolegu nebo kolegyni na pozici:

Popis pracovní pozice:

Vedení týmu výrobních inženýrů:
- pravidelná kontrola stavu úkolů (za účasti podřízených inženýrů i nadřízeného), stanovování priorit, distribuce úkolů s cílem optimálně využít lidské zdroje
- řízení tvorby procesní FMEA, zajištění plnění úkolů a odpovědností definovaných v souvisejících předpisech
- spolupráce na sledování definovaných KPI (např. OEE) a zajištění plnění stanovených nápravných opatření v odpovědnosti výrobního inženýringu
- standardizace v oblasti dokumentace, procesů a zařízení
- spolupráce na reklamačním řízení (interní i externí) a zajištění plnění stanovených nápravných opatření v odpovědnosti výrobního inženýringu
- stanovování zastupitelnosti v týmu výrobních inženýrů a řízení aktivit vedoucích ke zlepšení zastupitelnosti
- plánování a řízení investic a zajištění souvisejících aktivit
- mentorování zaškolovacího procesu nových pracovníků výrobního inženýringu
- plánování a řízení rozvoje týmu výrobních inženýrů
- hodnocení výkonu podřízených výrobních inženýrů
A dále:
- Komunikace s ostatními útvary společnosti i externími zainteresovanými subjekty
- Řízení výrobních procesů a zařízení
- Tvorba technologické dokumentace
- Řízení změn v odpovědnosti výrobního inženýringu a spolupráce při řízení změn ostatních útvarů
- Spolupráce na řízení projektů
- Trvalé zlepšování výrobních procesů a zařízení, optimalizace, zvyšování efektivity, zvyšování úrovně bezpečnosti a snižování výrobních nákladů
- Realizace a vyhodnocení účinnosti nápravných opatření z interních a externích auditů
- Dodržování platných předpisů a zákonů ve stanovené oblasti odpovědnosti (bezpečnost a ochranu zdraví při práci, výrobní předpisy, řízení kvality, 5S+1)

Jak by měl vypadat Váš profil:

- SŠ/VŠ technického směru
- Zkušenost na pozici v Engineeringu (inženýr, technolog) na vedoucí pozici
- PC, MS Office, SAP
- Znalost FMEA
- Projektové řízení
- Lean manufacturing
- Řídící a organizační schopnosti
- Aktivní a tvůrčí přístup
- Prezentační dovednosti
- AJ na komunikativní úrovni

A co nabízíme?

- Práci v dynamickém týmu orientovaném na výsledky
- Individuální přístup a prostor pro profesní růst
- Motivující finanční ohodnocení
- 13.mzdu
- GIP bonus
- 5 týdnů dovolené
- Odměnu za neabsenci
- Volitelný online systém benefitů
- Výhodné tarifní smlouvy s mobilním operátorem
- Dotované stravování
- Firemní kulturu založenou na otevřenosti a neformálních vztazích

Kontakt

TE connectivity
Klára Koppová
Telefon: +420 228 881 100

Imagine the Awesome Possibilities

video
Přehrát video