SEŘIZOVAČ (m/ž) na výrobu relé - nástupní bonus až 30 000!

Závod TE Connectivity Komenského v Trutnově je součástí silné nadnárodní společnosti a je významným světovým výrobcem a dodavatelem konektorů a síťových a komunikačních relé. Naše výrobky možná nejsou vidět na první pohled, ale právě ony umožňují, abyste doma mohli každý den prát prádlo, umývat nádobí v myčce, rozsvítit si lampu ke čtení nebo aby Vám večer na cestu domů svítilo veřejné osvětlení.

Naše výroba jde s dobou, klademe důraz na automatizaci a při práci se u nás setkáte i s roboty. Celkem teď TE Komenského zaměstnává na 700 lidí a hledáme k sobě do BU INDUSTRIAL dalšího kolegu nebo kolegyni na pozici:

Odpovědět na pozici

ZAČNĚTE SVOU KARIÉRU V TE CONNECTIVITY!

Jste čerstvý ABSOLVENT?
Máte už zkušenosti se SEŘIZOVANÍM linek?
Nebo prostě jenom zrovna hledáte ZMĚNU ve svém životě?

POJĎTE DO TOHO S NÁMI NA VÝROBU RELÉ - NÁSTUPNÍ BONUS AŽ 30 000,- Kč!

Hledáme nové kolegy a kolegyně do VÝROBY RELÉ!

Ať už máte zkušenosti nebo ne, nemusíte se bát - pokud jste pečlivý a máte šikovné ruce, nebojíte se neustále učit a zlepšovat a máte trochu toho technického cítění, pošlete nám CV a přijďte se k nám podívat!

NEVÍTE, CO SI POD PRACÍ SEŘIZOVAČE PŘEDSTAVIT?

Hlavní náplní práce seřizovače, kterou vykonává každý svůj pracovní den, je ZODPOVĚDNOST ZA ČÁST automatické výrobní LINKY, která montuje naše relé.
To znamená, že seřizovač zajišťuje správné počáteční nastavení, ale i seřízení nástrojů, pokud třeba zrovna začnou vyrábět tak, jak nechceme.

Během toho také pravidelně KONTROLUJE a MĚŘÍ vyráběné PRODUKTY. Díky tomu zjišťuje, jestli není potřeba stroj znovu seřídit.

Vedle toho také pravidelně na týdenní bázi provádí ÚDRŽBU své linky, aby i dál šlapala tak, jak má.

Seřizovači na relé výrobě pracují v nepřetržitém provozu - to znamená, že chodí na denní a noční 12 hodinové směny a střídá se jim krátký týden (do práce ve středu a čtvrtek) s dlouhým týdnem (do práce v pondělí a úterý, a pak pátek až neděle).

Každý z nás nějak začínal, proto ani my od Vás nečekáme, že budete hned všechno v den nástupu umět. Když si nebudete vědět rady, vždy tu jsou naši dlouholetí zkušení kolegové seřizovači a podpůrný tým kolegů z různých oddělení od mechaniků, přes kvalitáře, programátory, elektroniky, nástrojaře až po technology, kteří Vám poradí a pomůžou.

JAKÉ VÝHODY TAHLE PRÁCE PŘÍNÁŠÍ?

ZAJÍMAVÝ PRODUKT
Naše relé najdete v elektrospotřebičích, ale pomáhají fungovat i veřejnému osvětlení nebo.

ČISTÉ PROSTŘEDÍ
Naše produkty jsou malé a citlivé součástky, proto dbáme na čisté výrobní prostředí, aby jemná mechanika strojů mohla pečlivě vyrábět jednotlivá relé.

MODERNÍ STROJE
Pracovat budete u plně automatických výrobních linek, z nichž spousta z nich vznikla přímo u nás v závodě. Občas Vám při práci může pomoct i jeden z našich robotů.

KARIÉRNÍ POSUN
Kariérní posun není pro nás jenom fráze - začít u nás můžete třeba jako juniorní seřizovač, ale v budoucnu se můžete posouvat různými směry, třeba na seřizovače specialistu, mistra směny, kvalitáře, měrového technika, mechanika, nástrojaře a mnoho dalších.

MEZINÁRODNÍ PROJEKTY
V rámci korporátu spolupracujeme se zahraničními kolegy na různých mezinárodních projektech, pokud Vás láká i výjezd za hranice Česka, čas od času je u nás možnost zúčastnit se transferů různých výrob - v posledních letech jsme takto vyjeli třeba do Švýcarska, Portugalska, Německa, Rakouska, Číny nebo Mexika.

A TAKY SPOUSTU BENEFITŮ!

• nástupní bonus až 30 000,- Kč
• 13. mzdu
• 5 týdnů dovolené
• Odměnu za neabsenci až do výše 16 000,- Kč/rok
• Volitelný online systém benefitů Cafeterie systém (Benefit plus)
v minimální výši 6 500,- Kč ročně
• Příspěvek na penzijní pojištění 1 500,- Kč/kvartálně
• Výhodné tarifní smlouvy s mobilním operátorem (již od 1,- Kč)
• Dotované stravování

A NA CO SE U NÁS JEŠTĚ MŮŽETE TĚŠIT?

• Naše firma je jen pár metrů od centra Trutnova a veškerého občanského zázemí (obchody, lékárny, služby, vlakové a autobusové nádraží, zastávka MHD)
• Co by kamenem dohodil je i spousta restaurací a stravovacích zařízení, máme ale i vlastní kantýnu
• Různé akce pro zaměstnance
• Udržované zázemí od šaten, přes svačinárny, sprchy a toalety
• Venkovní posezení, které je možné v hezkém počasí využít při Vašich přestávkách

Kontakt

TE Connectivity Trutnov s.r.o.
Zuzana Vachková
Komenského 821
541 01  Trutnov
Česká republika
Telefon: +420 724 012 225
Odpovědět na pozici Zpět na výpis pozic

Imagine the Awesome Possibilities

video
Přehrát video