Příběhy našich zaměstnanců

Simona Jahodová
Simona Jahodová

Warehouse And Logistics Manager

Pro TE pracuji ráda. Je to silná nadnárodní společnost s jasně nastavenými hodnotami a principy a jako bonus mám kolem sebe bezvadný tým lidí. Když přičtu možnost sdílet zkušenosti a kariérní růst, je to pro mě stále volba číslo jedna.

Nastoupila jsem do TE již v roce 2005 na pozici plánovače. Díky příležitostem a zázemí globální společnosti jsem se dostala k prvnímu kaizen/lean projektu = systému neustálého zlepšování. Firma do mě investovala a já  absolvovala školení Lean leader a Black belt Six sigma a prohloubila jsem si znalosti. Díky tomu jsem se podílela se na zavedení SAPu v našem závodě na Ukrajině a následně také v Kuřimi. V  dalších letech jsem se posunula na pozici Continuous improvement specialist pro logistiku, díky níž jsem pracovně procestovala celou Evropu, navštívila pobočky skladů a stála na začátku interního programu neustálého zlepšování. V současné jsem na pozici Warehouse and logistics manager.

Tato práce mě velmi těší a naplňuje zejména proto, že logistika je velmi dynamické odvětví, kde se neustále něco děje. V logistice také vidím velkou budoucnost, vše se zrychluje, chceme mít vše k  dispozici co nejdříve a v perfektní kvalitě – což je velká výzva právě pro toto odvětví.

Pavel Studený
Pavel Studený

Programmer Engineer

V TE Connectivity jsem dostal možnost věnovat se specifickému oboru, který mě zaujal při studiích. Cením si taky možnosti pracovat samostatně, přesto, že jsem nastoupil jako absolvent. Na druhou stranu mám vždycky možnost zkonzultovat, když si něčím nejsem jistý. V TE Connectivity získávám cennou praxi a dál se rozvíjím.

V roce 2016 jsem absolvoval na VUT obor Kybernetika a automatizace, kde jsem se krátce setkal s oblastí Vision systémů, která mě chytla. Přál jsem si věnovat se tomuto specifickému oboru profesně. Neměl jsem ale představu o možnostech a přemýšlel, jak a kde budu takovou práci hledat. Na veletrhu pracovních příležitostí u nás na fakultě mě oslovili lidé z TE Connectivity a ptali se, co mě zajímá. Zjistil jsem, že aktuálně mají volné místo programátora, které přesně odpovídalo mým představám! Slovo dalo slovo a na setkání s manažerem jsem zjistil, že na pozici budu mít možnost spravovat kamerové systémy na výrobních linkách, ručních testerech, apod. Pracovní nabídku od TE Connectivity jsem tedy rád přijal. Zkoumám chyby, hledám správné a stabilní nastavení a dlouhodobá řešení kamerových inspekcí. Do budoucna se budu podílet na návrhu kamerových inspekcí napříč závodem.

Monika Mužíková
Monika Mužíková

Supplier Quality Data Analyst

S odstupem času vidím, že když jsem hledala možnost se rozvíjet a nasměrovat svou profesní dráhu, kam chci, pak v TE Connectivity jsem našla to pravé prostředí pro mé plány.

V roce 2008 jsem nastoupila na základě doporučení spolužáka do výroby na pozici operátora. Tehdy jsem hledala rychle práci a řekla jsem si, že to zkusím. Navíc mě lákala stabilita firmy po mé předchozí negativní zkušenosti v jiné firmě. Po roce se naskytla možnost ucházet se o místo Line inspektora a mně se podařilo ho získat. Tato práce pro mě znamenala obrovskou zkušenost, naplňovalo mě předávat znalosti při zaškolování nových lidí a doporučovat na základě své osobní zkušenosti, věděla jsem, o čem mluvím. Po sedmi letech na této pozici jsem na sobě chtěla dál pracovat a ucítila jsem i potřebu změny a tak jsem se pustila do angličtiny, která by mi mohla otevřít příležitost pro kancelářskou pozici. Povedlo se, vyhrála jsem výběrové řízení na pozici Supplier quality data analyst a nyní už rok spravuji certifikáty ISO, dodavatelské databáze a vše co souvisí s kvalitou dat na oddělení dodavatelské kvality.

Michal Špaček
Michal Špaček

Operations Manager Assembly

Chtěl jsem pracovat pro nadnárodní společnost se širokým portfoliem technologií, příjemným pracovním prostředím a kolektivem, s možností kariérního růstu. O tomto mě TE dokázalo z navštívených firem přesvědčit nejvíce.

V roce 2007 jsem do TE Connectivity nastoupil na pozici Process Engineer, na které jsem působil 3 roky. Díky nabídce ze strany zaměstnavatele jsem postoupil na pozici Advanced Process Engineer se zaměřením na vedení automatizačních projektů – vystudoval jsem robotiku a automatizační systémy a toto byla ideální příležitost, jak mé znalosti využít v praxi. Měl jsem za úkol vytvořit postup na řízení projektů komplexních automatických linek (od objednání, schvalování po rozjezd sériové výroby) tak, aby splňovali naše požadavky – tomuto projektu jsem se věnoval další 2 roky. Od roku 2011 jsem krátce pracoval na nově vytvořené pozici Project Leadera s hlavním úkolem vytvoření systému vedení a monitorování nových projektů pro náš závod. Výsledkem mé práce byla směrnice pro vedení projektů v Kuřimi, nově pod odpovědností NPI týmu. V roce 2012 jsem se rozhodl ucházet o pozici Department Leadera a výběrové řízení jsem vyhrál. Ze dne na den jsem začal řídit část závodu čítající celkem 900 zaměstnanců v šesti výrobních odděleních. V této nové roli jsem dostal maximální podporu zaměstnavatele, kdy jsem měl možnost například využívat služby externího kouče. Díky rozvoji závodu v Kuřimi vznikla v roce 2016 druhá pozice Operations Managera, který je zodpovědný za výrobu v části závodu, ve které pracuje 1300 lidí. Díky předchozím zkušenostem, důvěře a podpoře zaměstnavatele i neustálému osobnímu rozvoji jsem i  tuto příležitost mohl využít.

Mou aktuální výzvou je příprava na možnou roli Site Managera, kdy právě dokončuji roční intenzivní a  náročné školení. Brzy mě čeká prezentace pro General Management, kdy budu představovat výsledky, kterých jsem díky tomuto programu dosáhl.

V TE Connectivity jsem nejen dostal příležitost vybudovat kariéru, ale také maximální podporu v mém dalším vzdělávání. Velmi si vážím investice společnosti do mého dalšího vzdělávání a rozvoje.

Zpět

Volná místa v Kuřimi:

Všechna volná místa
Nastavení cookies